BLACKZ BARBERSHOP

📍 Salun rambut di Pasir Gudang

4.5

BLACKZ BARBERSHOP, terletak di Pasir Gudang, menawarkan pengalaman memangkas rambut yang berfokuskan kepada ketepatan dan gaya. Ramai yang menghargai dedikasi tukang gunting untuk memberikan pembentukan rambut yang memuaskan. Ia dilihat sebagai lokasi pilihan oleh sesetengah individu yang mencari layanan yang teliti dan profesional. Namun, terdapat juga maklum balas mengenai ketepatan waktu dan kebolehpercayaan waktu beroperasi.

Walaupun terdapat sedikit cabaran berkaitan dengan konsistensi waktu buka, kedai ini jelas mempunyai pengikut setia yang menghargai kepakaran tukang guntingnya. BLACKZ BARBERSHOP berusaha memberikan pengalaman yang berkualiti dan menjadi pilihan utama bagi mereka yang mencari gaya rambut yang segar dan terkini di kawasan Pasir Gudang. Pertimbangkan faktor-faktor ini sebelum membuat keputusan.

Ciri-ciri dan perkhidmatan yang ditawarkan oleh BLACKZ BARBERSHOP

Dari perniagaan
  • Ditakrif sebagai dimiliki wanita
Kemudahan
  • Tandas
  • Tandas campur
Pembayaran
  • Pembayaran mudah alih NFC
Kanak-kanak
  • Sesuai untuk kanak-kanak

BLACKZ BARBERSHOP berada di kedudukan 33 daripada 38 dalam salun rambut di Pasir Gudang

Ulasan Pelanggan

★★★★★
★★★★★

BLACKZ BARBERSHOP menerima penilaian sebanyak 3.7 daripada 5 berdasarkan lebih daripada 33 ulasan di Google

Afif

Dah try kat sini barber dia memang sedap dan peramas

Afif ☆ 5/5
Muhaimin

Lambat teruk sia opening hour. Pukul 12 pun still tak bangun tidur ke ? Macam business cuci duit je

Muhaimin ☆ 1/5
ZAILIYANAYATY ISMAIL

Kedai barber terbaik di masai. Layananpun tiptop. Layan ank dtg cni. Mmg tak pergi mana2 dah.

ZAILIYANAYATY ISMAIL ☆ 5/5
Badzli Shah

Wlupon kne tggu siket...tpi puas ati tgk ble lps gnting rmbt..😎😎😎

Badzli Shah ☆ 5/5
hfz hql

kata bukak pukul 8 malam, 8:30 tak bukak bukak lagi

hfz hql ☆ 2/5
シ

first time gunting terus kene dgn pilihan.mntppp🙏🏼🫵🏼

☆ 5/5
abu bakar (Joho)

Mantap!!gaya muda.

abu bakar (Joho) ☆ 4/5
Lihat semua ulasan

Maklumat mengenai BLACKZ BARBERSHOP

Alamat

BLACKZ BARBERSHOP terletak di 25, Jalan Tembikai 2, Taman Kota Masai, 81700 Pasir Gudang, Johor, Malaysia

Telefon

Nombor telefon bagi BLACKZ BARBERSHOP adalah +60 18-284 0669

Waktu Operasi

Isnin: 12:00–22:30
Selasa: 12:00–22:30
Rabu: 12:00–22:30
Khamis: 12:00–22:30
Jumaat: 12:00–22:30
Sabtu: 12:00–22:30
Ahad: 12:00–22:30

Hubungi BLACKZ BARBERSHOP

    Alternatif serupa berhampiran BLACKZ BARBERSHOP

    Go up