HEADYBLISS (Head & Face)

📍 Salun rambut di Klang

7.8

HEADYBLISS (Head & Face) di Klang menawarkan ruang relaksasi dan penyegaran bagi kepala dan wajah anda. Terkenal dengan kepakaran dalam terapi kepala, salon ini memberikan pengalaman yang menenangkan melalui pendekatan profesional dan persekitaran yang tenang. Pelanggan yang mengunjungi tempat ini sering merasakan kelegaan dan kesegaran, menyumbang kepada imej tempat yang memberi tumpuan kepada kesejahteraan.

Komitmen terhadap kualiti layanan dan kebersihan menjadi daya tarikannya. Ia membuktikan diri sebagai destinasi yang ideal bagi mereka yang mencari rawatan kepala, facial, dan perawatan tangan kaki. Layanan yang peribadi daripada staf yang mesra menjadikan setiap kunjungan lebih memuaskan. HEADYBLISS ialah pilihan tepat untuk penyegaran diri.

Ciri-ciri dan perkhidmatan yang ditawarkan oleh HEADYBLISS (Head & Face)

Pilihan perkhidmatan
  • Perkhidmatan di tapak
Kemudahan
  • Tandas campur
Pembayaran
  • Kad debit
  • Kad kredit
  • Pembayaran mudah alih NFC
Tempat letak kereta
  • Tempat letak kereta percuma

HEADYBLISS (Head & Face) berada di kedudukan 28 daripada 78 dalam salun rambut di Klang

Ulasan Pelanggan

★★★★★
★★★★★

HEADYBLISS (Head & Face) menerima penilaian sebanyak 4.9 daripada 5 berdasarkan lebih daripada 144 ulasan di Google

Mr Ard

pertama kali hadir ke sini, saya buat terapi kepala, memang bagus, berbaloi. Persekitaran sangat tenang dan santai. Terapi Samar melakukan kerja yang hebat dalam menyediakan perkhidmatan. Sangat berpuas hati.. 😊

Mr Ard ☆ 5/5
Hasnidawaty Hasan

Saya first time datang sebab ada maigrin yang agak teruk dan cuba untuk dapatkan services di sini so far services from samar sangat bagus

Hasnidawaty Hasan ☆ 5/5
thurkka sures

Ms. Samar, your hands are truly magical. I went for a massage and it was so relaxing and calming. Now I feel so relieved and my head feels so light. Highly recommended! Thank you to all the friendly staff.

thurkka sures ☆ 5/5
hanna suzanah

My first time here brings me happiness!!!!!!! Miss Samar is the best therapist. Love the way she do every treatment of mine!!!! 🥰🥰🥰🥰🥰🥰 Walaupun I preggy, and I really really enjoy all the treatment package I choose. Thank you Miss Samar 😘 love to come here again after deliver my baby 😆 lots of love! Please come here and have the treatment, from head therapy, facial, manicure pedicure, and yea Henna!!!! Love love love ❤️❤️❤️❤️❤️💅

hanna suzanah ☆ 5/5
kuppamah veni

I had a really wonderful experience here. I went for a head massage, facial massage, and nail art, and everything was done beautifully. From the moment I arrived, the warm welcome with tea made me feel comfortable and relaxed. A special thanks to Ms. Samar, she did an amazing job and truly gave the best massage. The head and facial massage were very soothing and helped me release all my stress. The nail art was neat and lovely as well. I felt so relaxed and refreshed after the session, and I will definitely come back again. Highly recommended ✨💆‍♀️

kuppamah veni ☆ 5/5
Manimegalai Thangathurrai

Very professional and gentle service. The head massage helped reduce my headache and tension. The facial treatment was perfect for my skin type. I can see a visible glow immediately after the session. Will definitely come again! Thank You Samar

Manimegalai Thangathurrai ☆ 5/5
Pattrick Arokiasamy

It was a blissful experience in heady bliss. It was very relaxing and this is my second time here. Baby hair started to grow and my hair became more thick. The therapy was so good. The therapist, Samar was very friendly, and she is good at her job. Me and my wife both loved it here. Will come back in monthly basis. Thank you Samar and Heady Bliss

Pattrick Arokiasamy ☆ 5/5
Lihat semua ulasan

Maklumat mengenai HEADYBLISS (Head & Face)

Alamat

HEADYBLISS (Head & Face) terletak di 32A, Jalan Bendahara 1/KS07, Taman Sejati, 41200 Klang, Selangor, Malaysia

Telefon

Nombor telefon bagi HEADYBLISS (Head & Face) adalah +60 18-593 6490

Waktu Operasi

Isnin: Ditutup
Selasa: 11:00–20:00
Rabu: 11:00–20:00
Khamis: 11:00–20:00
Jumaat: 11:00–20:00
Sabtu: 11:00–20:00
Ahad: 11:30–20:00

Hubungi HEADYBLISS (Head & Face)

    Alternatif serupa berhampiran HEADYBLISS (Head & Face)

    Go up