Hair World (M) Sdn Bhd
Hair World (M) Sdn Bhd, terletak di Ipoh, merupakan destinasi utama bagi keperluan perawatan rambut anda. Reputasi mereka sebagai pembekalan barangan berkualiti kepada tukang gunting rambut menunjukkan komitmen terhadap profesionalisme dalam industri ini. Pelanggan menghargai pengalaman membeli-belah yang menyenangkan dan berpatutinya, menjadikannya pilihan yang tepat untuk keperluan profesional.
Kedai ini terkenal dengan perkhidmatan yang mesra dan suasana yang nyaman. Kesunggihan dan kepuasan yang ditunjukkan mencerminkan dedikasi Hair World (M) Sdn Bhd untuk memenuhi keperluan pelanggan. Ia adalah tempat yang sangat disyorkan bagi sesiapa yang mencari bekalan rambut terbaik di Ipoh.
Ciri-ciri dan perkhidmatan yang ditawarkan oleh Hair World (M) Sdn Bhd
- Perkhidmatan di tapak
- Tandas
- Kad debit
- Kad kredit
Hair World (M) Sdn Bhd berada di kedudukan 37 daripada 85 dalam salun rambut di Ipoh
Ulasan Pelanggan
Hair World (M) Sdn Bhd menerima penilaian sebanyak 4.7 daripada 5 berdasarkan lebih daripada 115 ulasan di Google
Best in ipoh perak town. barber wajib cari barang sini. padu2
Terbaik, boleh datang sini barang semua ada 👍
Friendly , berbaloi beli
Good service,,berbaloi,,boss Kasi hrga murah2 punya2,,
Hair world mmg paduu🔥🔥
Semuanya terbaikk
berpuas hati
Maklumat mengenai Hair World (M) Sdn Bhd
Alamat
Hair World (M) Sdn Bhd terletak di 127 & 129, Jalan Pasir Puteh, Taman Taiping, 31650 Ipoh, Perak, Malaysia
Telefon
Nombor telefon bagi Hair World (M) Sdn Bhd adalah +60 12-530 0922
Laman web
Laman web bagi Hair World (M) Sdn Bhd adalah: hairworld.com.my
Waktu Operasi
Isnin: 09:30–18:00
Selasa: 09:30–18:00
Rabu: 09:30–18:00
Khamis: 09:30–18:00
Jumaat: 09:30–18:00
Sabtu: 09:30–18:00
Ahad: Ditutup