Dlayla Spa
Dlayla Spa terletak di Shah Alam (Malaysia). Ditampilkan dalam kategori rawatan muka, ia mempunyai penilaian 9.9. Semak semua butiran di sini.
Ciri-ciri dan perkhidmatan yang ditawarkan oleh Dlayla Spa
- Ditakrif sebagai dimiliki wanita
- Perkhidmatan di tapak
- Tandas
- Wi-Fi
- Janji temu diperlukan
- Disyorkan untuk membuat janji temu
- Kad debit
- Kad kredit
- Pembayaran mudah alih NFC
Dlayla Spa berada di kedudukan 24 daripada 97 dalam rawatan muka di Shah Alam
Ulasan Pelanggan
Dlayla Spa menerima penilaian sebanyak 4.9 daripada 5 berdasarkan lebih daripada 528 ulasan di Google
very recommend this spa 🫶🏻 urutan sangat sedap. Therapist kat sini semua friendly.really love it 🤍 hilang sakit sakit badan huhu..
Spa ni memang super selesa🥰, bau dalam spa pun menenangkan. Terapis semua friendly dan servis tip-top💆🏻♀️ Banyak promosi menarik setiap kali datang 🎁 Memang puas hati setiap kali datang, sesuai untuk me-time dan lepaskan stress. Paling best, suasana relax betul, terus hilang penat badan!
Alhamdulillah. Treatment kat sini ok😁kalau boleh, nak repeat lagi🥰 urutan badan, dengan facial, Alhamdulillah puas hati sangat² dengan perkhidmatan urutan badan (hot stone) dengan facial🥰
Berpuas hati sangat dengan urutan di spa ni. Selalu urut tak puas lagi-lagi bahagian belakang. Tapi harini walaupun 30 minit tapi best sangat. Therapist recommend utk buat hot stone massage. Will coming back inshAllah
First time pergi, everything dari awal sampai habis terbaik. Layanan staff semua mesra. Saya buat massage & facial. Hygiene superb sbb dja guna sponge baru. Boleh repeat untuk next time, harga berpatutan.
Hai , Saya share sikit review pasal pengalaman saya buat urutan tradisional dan terapi rambut dekat Dlayla Spa ni. Ni kali ketiga saya datang, dan macam biasa, memang puas hati gila! Suasana dekat sini best sangat. Rasa calm, environtment bersih, dan dim light tu buat kita rasa rileks terus. Bau pun wangi je, memang friendly vibe dan intimate sangat suasananya. Sesuai siapa yang healing time. Pengalaman urutan tradisional dia power habis. Urut dekat poin2 dkt bdn tu memang kena tempat, betul-betul relieve pain . Lepas habis urut, rasa lega n ringan badan. Untuk terapi rambut pula, perghh, relaxing sampai saya boleh terlelap beberapa kali! Sumpah calm sangat. Head massage die pun best tapi rasa sakit sikit la tapi best gila, sakit-sakit sedap macam tu. Lepas bilas, rambut rasa smooth dah hari ke 4 still tk kusut langsung. Saya ada masalah rambut gugur, tapi rasa less hair fall pulak kali ni. Happy sangat! Servis staff pun tip top. Friendly belaka, skillful pula tu. Diorang tahu sangat nk buat kite rasa selesa, rasa dijaga rapi dari mula sampai habis. Perasaan keseluruhan saya? Macam saya cakap, always satisfied with their service! Bukan je servis good tapi affordable price jugak. Worth every penny! Saya rasa akan datang lagi as often as i can untuk cuba servis lain jugak nanti.
Perkhidmatan di Spa ini sangat memuaskan! Suasana tenang, staf mesra, dan rawatan dilakukan dengan penuh profesionalisme. Saya sngt berpuas hati dgn pengalaman di sini. Badan terasa ringan dan segar selepas rawatan. Pasti akan datang lagi. Spa ini menawarkan layan yg luar biasa, tmpat yg bersih, wangi dan menenangkan. Highly recommended
Maklumat mengenai Dlayla Spa
Alamat
Dlayla Spa terletak di 26A, Jalan Kristal K7/K, Seksyen 7, 40000 Shah Alam, Selangor, Malaysia
Telefon
Nombor telefon bagi Dlayla Spa adalah +60 13-321 3707
Laman web
Laman web bagi Dlayla Spa adalah: wasap.my/60133213707
Waktu Operasi
Isnin: 10:00–20:00
Selasa: 10:00–20:00
Rabu: 10:00–20:00
Khamis: 10:00–20:00
Jumaat: 10:00–20:00
Sabtu: 10:00–20:00
Ahad: 10:00–20:00