Mosso Beauty Salon | Laser · Hair Removal · Beauty

📍 Pembuangan bulu laser di Shah Alam

6.4

Mosso Beauty Salon di Shah Alam menawarkan perkhidmatan pembuangan bulu laser yang semakin popular. Salon ini terkenal dengan teknologi terkini yang digunakan untuk memastikan proses yang selesa dan berkesan. Antara kelebihan utama yang ditekankan adalah kepakaran staf, serta suasana yang kondusif dan menyenangkan untuk pelanggan. Kebanyakan pelanggan memuji kebersihan dan kemudahan yang disediakan.

Pelanggan menghargai layanan yang ramah dan profesional dari staf, yang memberikan penerangan jelas tentang prosedur sebelum ia bermula. Kebanyakan yang memilih Mosso Beauty Salon berasa selesa dengan proses rawatan dan menikmati hasil yang memuaskan. Perkara lain yang diperhatikan ialah salon ini cenderung memberikan layanan yang tidak mengarahkan pembelian, menawarkan pengalaman yang positif dan tanpa tekanan.

Ciri-ciri dan perkhidmatan yang ditawarkan oleh Mosso Beauty Salon | Laser · Hair Removal · Beauty

Kemudahan
  • Tandas
Perancangan
  • Disyorkan untuk membuat janji temu
Pembayaran
  • Pembayaran mudah alih NFC

Mosso Beauty Salon | Laser · Hair Removal · Beauty berada di kedudukan 16 daripada 20 dalam pembuangan bulu laser di Shah Alam

Ulasan Pelanggan

★★★★★
★★★★★

Mosso Beauty Salon | Laser · Hair Removal · Beauty menerima penilaian sebanyak 5 daripada 5 berdasarkan lebih daripada 27 ulasan di Google

Afina Balqis

I love my skin now, more smoother & silkier. Buat banyak kali pastu bulu dah takda hihi staff also baik & lovely. Ambience? Sangat selesa !

Afina Balqis ☆ 5/5
Nik Aisha Kameela

Claimed my free hair laser removal for armpit here and had a very pleasant experience with the therapist 🥰 would definitely come again in future

Nik Aisha Kameela ☆ 5/5
wen

Beautician were friendly and professional! The laser treatment was comfortable and clearly explained before starting. Highly recommended for anyone considering laser treatments 🥰

wen ☆ 5/5
Y Chian

first try remove my armpit & private part hair here. Perry is friendly and well explanation. i am not awkward while she is removing my hair, very comfortable. not pain at all. good service, satisfied with everything!

Y Chian ☆ 5/5
Tan Emilia

老板娘与工作人员都很好!不会强制消费!来了很多次

Tan Emilia ☆ 5/5
pei peii

Perfect place for hair remove, the consultant and the service is the best i ever had. The results of removing hair is obviously.

pei peii ☆ 5/5
Mia Wong

I came here for 4 different laser treatments (arm, leg, underarm and brazillion) I would overall say it was a good place to go and the qorkers are very friendly and helpful. I felt very comfortable in my entire experience and i will be back!

Mia Wong ☆ 5/5
Lihat semua ulasan

Maklumat mengenai Mosso Beauty Salon | Laser · Hair Removal · Beauty

Alamat

Mosso Beauty Salon | Laser · Hair Removal · Beauty terletak di D-01-06, Mosso Beauty Salon | Laser · Hair Removal · Beauty, Sunsuria Forum, 1, Jln Setia Dagang AL U13/AL, Setia Alam, 40170 Shah Alam, Selangor, Malaysia

Telefon

Nombor telefon bagi Mosso Beauty Salon | Laser · Hair Removal · Beauty adalah +60 18-201 2899

Laman web

Laman web bagi Mosso Beauty Salon | Laser · Hair Removal · Beauty adalah: mossomy.com

Waktu Operasi

Isnin: Ditutup
Selasa: 10:00–19:00
Rabu: 10:00–19:00
Khamis: 10:00–19:00
Jumaat: 10:00–19:00
Sabtu: 10:00–18:30
Ahad: 10:00–18:30

Hubungi Mosso Beauty Salon | Laser · Hair Removal · Beauty

    Alternatif serupa berhampiran Mosso Beauty Salon | Laser · Hair Removal · Beauty

    Go up