KLINIK PERUBATAN IKLIMEDIK PLAZA MPKK KELANG LAMA

📍 Klinik pembedahan plastik di Kulim

6.7

KLINIK PERUBATAN IKLIMEDIK PLAZA MPKK KELANG LAMA, terletak di Kulim, menawarkan perkhidmatan pembedahan plastik dengan suasana yang selesa dan luas. Kemudahan terkini dan reka bentuk dalaman yang menarik memberikan ruang yang kondusif untuk rawatan. Klinik ini menekankan penyediaan perkhidmatan yang baik, dengan fokus kepada kebersihan dan kemudahan, menjadikannya sesuai bagi individu yang mengutamakan keselesaan.

Klinik ini terkenal dengan kualiti layanan yang mesra daripada doktor dan stafnya. Proses penerangan yang jelas dan pendekatan yang profesional menenangkan para pesakit. Ia merupakan pilihan yang menarik bagi mereka yang mencari perkhidmatan pembedahan plastik di Kulim dengan iklim persekitaran yang positif dan bantuan dari staf yang baik hati.

KLINIK PERUBATAN IKLIMEDIK PLAZA MPKK KELANG LAMA berada di kedudukan 12 daripada 25 dalam klinik pembedahan plastik di Kulim

Ulasan Pelanggan

★★★★★
★★★★★

KLINIK PERUBATAN IKLIMEDIK PLAZA MPKK KELANG LAMA menerima penilaian sebanyak 5 daripada 5 berdasarkan lebih daripada 25 ulasan di Google

bluebird8591

Luas dan selesa

bluebird8591 ☆ 5/5
nurulhaziqah

Alhamdulillah, sangat berpuas hati dengan perkhidmatan di klinik ini. Doktor dan staf sangat mesra, membantu serta memberi penerangan yang jelas. Suasana klinik juga bersih dan selesa. Terbaikkkkkk!! 💪🏻❤️

nurulhaziqah ☆ 5/5
Nurul Shafiqah

tempat baru ni luasss, selesa... bawak anak pun depa suka main kt taman tu...ada food lagiii☺️👏best ii staff pun bagus ii lembut n friendly...Dr pun best🥰

Nurul Shafiqah ☆ 5/5
Nor shalina Kamalrudin

Datang ke sini untuk mendapatkan rawatan dan sangat berpuas hati. Doktor baik, staf mesra, dan urusan pun mudah. Klinik bersih, kemas dan selesa. Terima kasih kepada seluruh warga Klinik Iklimedik Dr Yusof & Dr Fadzilla Plaza MPKK atas layanan yang sangat baik. Highly recommended👍🏻👍🏻

Nor shalina Kamalrudin ☆ 5/5
Yusofsubhi Ibrahim

Pengalaman rawatan yang sangat baik di Klinik Medik Plaza MPKK. Doktor dan semua staf sangat mesra, lemah lembut, dan profesional semasa mengendalikan rawatan saya. Mereka juga sangat jelas semasa menerangkan tentang ubat-ubatan. Sgt recommended !

Yusofsubhi Ibrahim ☆ 5/5
Shafinaz Anuar

Klinik cantik dan bersih.dr dan staff pon peramah.mmg puas hati mai klinik nii.service pon cepat tk perlu tnggu lama lama.

Shafinaz Anuar ☆ 5/5
Nurfatin Syakirah

Tempat selesa, doc pun okayy, servis pun okayy♥️♥️

Nurfatin Syakirah ☆ 5/5
Lihat semua ulasan

Maklumat mengenai KLINIK PERUBATAN IKLIMEDIK PLAZA MPKK KELANG LAMA

Alamat

KLINIK PERUBATAN IKLIMEDIK PLAZA MPKK KELANG LAMA terletak di NO 7&8 TINGKAT BAWAH, KLINIK PERUBATAN IKLIMEDIK PLAZA MPKK KELANG LAMA, PLAZA MPKK, Jalan Kelang Lama, Pusat Perniagaan Putra, 09000 Kulim, Kedah, Malaysia

Telefon

Nombor telefon bagi KLINIK PERUBATAN IKLIMEDIK PLAZA MPKK KELANG LAMA adalah +60 10-337 3562

Waktu Operasi

Isnin: 09:00–22:00
Selasa: 09:00–22:00
Rabu: 09:00–22:00
Khamis: 09:00–22:00
Jumaat: 09:00–22:00
Sabtu: 09:00–22:00
Ahad: 09:00–22:00

Hubungi KLINIK PERUBATAN IKLIMEDIK PLAZA MPKK KELANG LAMA

    Alternatif serupa berhampiran KLINIK PERUBATAN IKLIMEDIK PLAZA MPKK KELANG LAMA

    Go up