Klinik Pergigian Nusrah Batu Berendam (Nusrah Group (M) Sdn Bhd1343209-T)

📍 Klinik estetik di Batu Berendam

9.8

Klinik Pergigian Nusrah Batu Berendam, yang dikendalikan oleh Nusrah Group (M) Sdn Bhd, menawarkan perkhidmatan rawatan pergigian berkualiti di Batu Berendam. Fokus utama klinik ini adalah untuk memberikan pengalaman yang selesa dan profesional kepada setiap pesakit. Klinik ini terkenal dengan pendekatan layanan yang mesra dan staf yang beramah, memastikan semua keperluan pesakit dipenuhi dengan sepenuh hati.

Dengan waktu operasi yang memudahkan, termasuk hari Ahad petang, Klinik Pergigian Nusrah Batu Berendam menjadi pilihan utama bagi mereka yang memerlukan rawatan gigi segera. Klinik ini menekankan penjagaan yang teliti, membantu memastikan gigi pesakit kekal sihat dan cantik. Kesungguhan staf dalam menyediakan perkhidmatan yang terbaik telah menjadi daya tarikan utama kepada pengunjung.

Ciri-ciri dan perkhidmatan yang ditawarkan oleh Klinik Pergigian Nusrah Batu Berendam (Nusrah Group (M) Sdn Bhd1343209-T)

Pilihan perkhidmatan
  • Perkhidmatan di tapak
Kebolehaksesan
  • Bilik air yang boleh diakses kerusi roda
Kemudahan
  • Tandas
Perancangan
  • Janji temu diperlukan
  • Disyorkan untuk membuat janji temu
Pembayaran
  • Kad debit
  • Kad kredit
  • Pembayaran mudah alih NFC

Klinik Pergigian Nusrah Batu Berendam (Nusrah Group (M) Sdn Bhd1343209-T) berada di kedudukan 1 daripada 8 dalam klinik estetik di Batu Berendam

Ulasan Pelanggan

★★★★★
★★★★★

Klinik Pergigian Nusrah Batu Berendam (Nusrah Group (M) Sdn Bhd1343209-T) menerima penilaian sebanyak 4.9 daripada 5 berdasarkan lebih daripada 762 ulasan di Google

alyaa

Saya sangat berpuas hati dengan kualiti perkhidmatan di klinik ini. Doktor dan staf bersikap profesional, mesra pelanggan dan sentiasa memastikan keselesaan pesakit.

alyaa ☆ 5/5
Aishah Nabila

Hehehe doc and stafff dkt sini sangat lah peramahhh dan baik . Recommend sangattt ! . Nexttt week kita sambungg tampal lgi dkt sini heheh 😘😘

Aishah Nabila ☆ 5/5
Tizz Aqielah

tempat selesa , servic okay , buka hari ahad sampai petang , senang nak cari kalau ada masalah gigi hari cuti ini .. Harga murah dan berpatutan .. Siapa ada area kids main.

Tizz Aqielah ☆ 5/5
Intan Nur Baizura

Terima Kasih Team Klinik Pergigian Nusrah, for almost 6 years buat treatment kat sini, even ada skip appointment. All Dr's and staff sangat soft and mesra. Big Thanks to Dr Syahirah yang dah layan gigi saya sampai cantik. Thanks alot. Kuddos! ♥️

Intan Nur Baizura ☆ 5/5
k_noT 90

Saya berpuas hati ke klinik sini.. Staff doc semua baik2.. Mesra🥰🥰terima kasih🥰🥰

k_noT 90 ☆ 5/5
Muhammad Nabil Amsyar Zainal Abidin

doc n staff peramah…always in happy mood…tempat selesaa…also pemasangan braces yg SEMPORNAA

Muhammad Nabil Amsyar Zainal Abidin ☆ 5/5
Zati Ahmad

Klinik Gigi Nusrah Batu Berendam terbaik,staff friendly,penerangan doktor sangat jelas dan terbaik..service terbaik..harga berpatutan..blh repeat lagi utk next treatment..🥰

Zati Ahmad ☆ 5/5
Lihat semua ulasan

Maklumat mengenai Klinik Pergigian Nusrah Batu Berendam (Nusrah Group (M) Sdn Bhd1343209-T)

Alamat

Klinik Pergigian Nusrah Batu Berendam (Nusrah Group (M) Sdn Bhd1343209-T) terletak di 18-1, Jalan Jati 2, Taman Jati, 75350 Batu Berendam, Malacca, Malaysia

Telefon

Nombor telefon bagi Klinik Pergigian Nusrah Batu Berendam (Nusrah Group (M) Sdn Bhd1343209-T) adalah +60 6-317 5119

Laman web

Laman web bagi Klinik Pergigian Nusrah Batu Berendam (Nusrah Group (M) Sdn Bhd1343209-T) adalah: nusrahdental.com

Waktu Operasi

Isnin: 09:00–18:00
Selasa: 09:00–18:00
Rabu: 09:00–18:00
Khamis: 09:00–18:00
Jumaat: 09:00–18:00
Sabtu: 09:00–13:00, 02:00–17:00
Ahad: 09:00–13:00, 02:00–17:00

Hubungi Klinik Pergigian Nusrah Batu Berendam (Nusrah Group (M) Sdn Bhd1343209-T)

    Alternatif serupa berhampiran Klinik Pergigian Nusrah Batu Berendam (Nusrah Group (M) Sdn Bhd1343209-T)

    Go up